Αποτελέσματα εξέτασης Ιουνίου 2013

Παρακαλώ δείτε εδώ τα (μερικά) αποτελέσματα των εξετάσεων Ιουνίου 2013 στο μάθημα 'Αντικειμενοστρεφής Προγραμματισμός'.

Στην λίστα φαίνονται οι φοιτητές και φοιτήτριες που πέρασαν τη θεωρία του μαθήματος (και συνεπώς δεν έχουν υποχρέωση να ξαναεξεταστούν στο μάθημα).

Επειδή οι υπεύθυνοι των εργαστηριακών ομάδων δεν μου έχουν στείλει ακόμη τις βαθμολογίες των εργαστηρίων, δεν μπορώ ακόμη να υπολογίσω αρκετούς τελικούς βαθμούς και να βγάλω την τελική κατάταξη.

Συνεπώς στη λίστα αναφέρονται μόνο οι φοιτητές και φοιτήτριες που πέρασαν το θεωρητικό μέρος του μαθήματος.